Naujienos

2011.08.17 KUPOLĖ - "Lietuvos partizanų dainos"
Šį pavasarį KUPOLĖ išleido dar vieną didžiulės vertės albumą "Lietuvos partizanų dainos". Dainos prikeltos iš susprogdintų ir apsamanojusių bunkerių savo tikrumu ir dvasia kaip gaiviu vandeniu girdo ištroskusius.Dainų žodžiai be galo tinkantys ir nūdienai. Atgaiva kiekvieno Lietuvio sielai.

2011.08.16  Rugpjūčio 13-14 senųjų amatų dienose Nidoje pristatytos trys rekonstruojamos epochos ankstyviejį laikai ir vikingų epocha V-XII a., Kryžiaus karų epocha XIII a., Lietuvos Didžiosios Kunigaištystės epocha  XIV-XV a. Renginio metu buvo demonstruojama  V-XIV a. baltų ir LDK ginkluotės ir šarvuotės edukacinė ekspozicija, baltiškų šalmų paroda. Parodomosiose kovose pristatytos kovos naudojant atitinkamų laikotarpių ginklus, šarvus.

2011.08.01 Liepos 30-31 dienomis dalyvauta VI tarptautinėse gyvosios archelogoijos dienose Varnupiuose "Kirvakalnio" festivalyje.

2011.07.13

ATĖJO LAIKAS SUSIGRĄŽINTI SAVO VALSTYBĘ!
BŪTI SAVO VALSTYBĖS ŠEIMININKAIS!

SU ŽALGIRIU
UŽ LIETUVA!

Kai mes savo Tėvyneje, savo kieme iškėlę per kraują ir kovą už laisvę neštą Trispalvę esame apšaukiami nacionalistais ar fašistais, sakyčiau tai jau per daug. Tai jau ženklas atgauti budrumą, suklusti ar viskas mano Gimtinėje gerai, ar vėl į valdžią nesulindo pilkos ir purvinos kiaulės, pasirengusios bet kada į sotesnį kasnį iškeisti tai kas man yra svarbiausia ir brangiausia - Mano Žemė kur gimiau ir ant kurios tvirtai stoviu, vienintelė Pasaulyje Vieta kur jaučiuosi ramiai ir savo vietoj. Vėl saldžialiežuviai vakarai bando mus apkvailint. Visi, kam rūpi mūsų Lietuva, būkite budrūs: www.zalgiris.org

2011.07.11 Liepos 9 d. Durbės mūšio minėjimas. Kaupai (Rietavo sav.).

2011.07.06 Liepos 2-3 dienomis vykome į Szwajcaria Lenkijon, mūsų Protėvių Jotvingių žemių pagerbti ir kovose jų vardą apginti. Masinėse kautynėse nepatyrėme nei vieno pralaimėjimo. Penkiakovėse buvo užimta pirma vieta. Dėl pirmos vietos kovoti sutrukdė priešpaskutinėje kovoje lūžęs pirštas, buvo iškovota antroji vieta ir Šveicarijos turnyro kalavijas. Aplankėme ir pagerbėme Jotvingių sostinę Šiurpilį.

2011-06-29 Informacinio portalo Tiesiai Šviesiai interviu su Vilkatlakų brolijos Kauno kuopos vadu Tautvilu - Tadu Kavoliu apie praėjusią Rekonstrukcinę stovyklą (nuoroda į interviu).

2011-06-27 Birželio 20-26 dienomis įvyko pirmoji Vilkatlakų istorinės rekonstrukcijos stovykla. Pasirinkta Viduriniojo geležies amžiaus epocha (V-VIII a.). Visų užsibrėžtų amatų atgaivint nepavyko nes darbo ir taip buvo pakankamai. Užtat galim pasidžiaugti pastatytu pastoliniu namu, beliko tik moliu išdrėbti sienas.Tai dar vienas stiprus žingsnis Lietuvos istorinės rekonstrukcijos padangėje, idant dabar jau turėsim rimtą bazę, kur ir toliau galėsim rengti istorinės rekonstrukcijos stovyklas, plėsti viduramžių amatų gaivinimą. Tarpe visų darbų galime pasidžiaugti gerokai pasistūmėję maisto iš mus supančių Gamtos išteklių gamyboje, perpratom ugnies išgavimą pagaliukais. Atšventėm Vasaros Saulėgrąžą V a. aplinkoje, pasitikom Saulę kartu su Protėviais, palaiminti Perkūno. Dabar dar su didesniu užsidegimu ir naujom Perkūniškom galiom kibsim į darbą!

2011-06-18 Baltų karybos pristatymas Užpalių miestelio (Utenos raj.) kraštiečių šventėje „Kuriame ir puoselėjame gimtojo krašto istoriją“.

2011-06-07 Babtų miestelio (Kauno raj.) gimnazijoje vyko menų diena, kurios metu mokiniams pristatėme senovės baltų šarvuotę, ginkluotę bei kovas.

2011-05-23 Gegužės 20 d. pasirodymas "Muziejų naktyse" Trakuose, kur pirmą kartą Lietuvos viduramžių rekonstrukcijos istorijoje pristatėme 4 skirtingus XIV a. LDK kario šarvuotės ir ginkluotės komplektus.

2010 metais įsikraustėme į Veidaknygę (Facebook) . Norėdami gauti naujienas operatyviau, tapkite mūsų bičiuliais.