D.O.G.M.A. (Čia ir dabar)
ŠVENTARAGIO REGĖJIMAI

     Dabar gyvenu pasaulyje, kuriame vėluoju. Vėluoju į svarbiausius savo gyvenimo įvykius. Pavėlavau gimti,pavėlavau gauti vardą, vesti pavėlavau... kaip baigsiu?! Ar spėsiu mirti... Mintis nutraukia du lėktuvai sugėrę saulės šviesą, labai iš toli matomi, praskrendantys. Vienas kyla-kitas leidžiasi... kartais krenta. Negirdžiu jų - mašinų gausmas tiek yprastas ir negirdimas, dėmesį sutelkia krentančio lapo garsas, pamirštas, nebeįprastas - ruduo čiuožia asfaltu... plastmasės, skardos ir stiklo namuose jau kuriasi vorai... variklio gaudesy ištirpsta uodo smuikas.

     Observatorijų nustatyti metų laikai jau kitaip vadinami. Vasara - “alaus bonkių metas”, ruduo - išplėštų piniginių, žiema - labai nejaukus, baisus ir neįprastas metas, kuomet tariamai švaru, balta, viskas paslėpta, pavasaris - užtat atgimimo - visko kas jau matyta, pagražinto šūnų (ir nespėjusiųjų) šūdais metas. Beje pastarasis produktas įgyjo ne tik materialinę, bet ir kultūrinę vertę - iš jo gaminamos skulptūros! Betono oazės - parkai (keli medžiai apdergti ne tik šūnų,bet ir rašto besimokančiųjų). Šiugžda po kojom pradalgės švirkštų, baklaškių, prezervatyvų ir tampaksų. LAPAI ČIA UOLIAI SUŠLUOJAMI!

     Gražūs vakarai ant asfalto. Šviesos, neonai, reklamos... v iena kita žvaigždė... pralekianti su žiburėliais gatve, gausia palyda ir kauksmu. Penktadieniais atmosfera persunkta visuotina prisisprogimo nuotaika. Šventės... Gimtadieniai, Nauji Metai, Kalėdos. NIEKAS NELEIS PAMIRŠTI! Gatvėse padaugėja laimingų žmonių. Malonu žvelgti į ramius stoviniuojančiųjų troleibuso sustojime veidus... kai piemenys plėšia senutę, ar gatvės karžygiai penkiese spardo įkaušusį pagyvenusį vyruką...

     Maitvabaliai mintantys kitų mintimis ir nemėgstantys keliaut, spokso į dėžę,reklamų metu išeidami parūkyti. JIE ŽINO VISKĄ! Gyvenimas nestovi vietoje. Betonas maišomas, asfaltas klojamas, blokai dedami. Tarp visko gyvena visi. Nauja mitologija, sukurta, įgyvendinta, ŽMOGAUS, panaikinta. Gerą žodį pakeitė popierius su skaičiais. Duona tapo pašaru, odekolonas – tauriuoju gėrimu.

Vaikai nemadingi, ir moterys mylisi su moterimis, vyrai - su vyrais bevaisiai, o tie kurie gali kurti ainius - šlapina kinkas. Tėvais vadinami tie, kurie neturi teisės turėti vaikų. - Uždrauskim narkotikus!... alkoholis ir tabakas nebenarkotikai, nes madingi. Mados kūrėjai nejaučiantys potraukio moterims, siūlo rūbus madingus... prievartautojų tarpe.

     Aukštamoksliai sako, kad žmonija kilo iš beždžionių... na taip... TADA AŠ NE ŽMOGUS!