VILKATLAKAI REKOMENDUOJA
Rodyti # 
1 KUPOLĖ - "Lietuvos partizanų dainos"
Šį pavasarį KUPOLĖ išleido dar vieną didžiulės vertės albumą "Lietuvos partizanų dainos". Dainos prikeltos iš susprogdintų ir apsamanojusių bunkerių savo tikrumu ir dvasia kaip gaiviu vandeniu girdo ištroskusius.Dainų žodžiai be galo tinkantys ir nūdienai. Atgaiva kiekvieno Lietuvio sielai.
2969
2 ATĖJO LAIKAS SUSIGRĄŽINTI SAVO VALSTYBĘ! BŪTI SAVO VALSTYBĖS ŠEIMININKAIS! SU ŽALGIRIU - UŽ LIETUVA!
Kai mes savo Tėvyneje, savo kieme iškėlę per kraują ir kovą už laisvę neštą Trispalvę esame apšaukiami nacionalistais ar fašistais, sakyčiau tai jau per daug. Tai jau ženklas atgauti budrumą, suklusti ar viskas mano Gimtinėje gerai, ar vėl į valdžią nesulindo pilkos ir purvinos kiaulės, pasirengusios bet kada į sotesnį kasnį iškeisti tai kas man yra svarbiausia ir brangiausia - Mano Žemė kur gimiau ir ant kurios tvirtai stoviu, vienintelė Pasaulyje Vieta kur jaučiuosi ramiai ir savo vietoj. Vėl saldžialiežuviai vakarai bando mus apkvailint. Visi, kam rūpi mūsų Lietuva, būkite budrūs!
2632
3 Patriotiškiausias ir svarbiausias kiekvienam Lietuviui koncertas "Tėvynei", Kovo 11 d.
2829
4 Grupė SKYLĖ išleido geriausią savo darbą "Broliai" skirtą 1944-1953 m. Lietuvos laisvės kovų dalyviams atminti
2772
5 NEGERK, BROLAU NUODO ! Didieji Lietuvos "alaus" koncernai peržengė visas padorumo ribas. "Ekstrasurogatas" gaminamas vien iš ekstraktų. Rinkitės mažų bravorų alų. Ieškokite geriausio ir tikriausio Lietuvos alaus "Raudonųjų dobilų"
2535
6 Šiemet minėsime 757-ąsias Saulės mūšio metines .Išleistas S.Bartkaus dokumentinio filmo"Saulės mūšis" DVD
2783